Sākums > Kāzu Pakalpojumi

Sandra Melnalksne

Sandra Melnalksne

Pakalpojumi:

Arī man Jūsu diena ir īpaša, pirms katru kāzu fotogrāfēšanas man vēderā dejo taureņi, jo man patīk tās patiesās emocijas, kas valda šajā dienā. Smaidīgie, priecīgie, uztrauktie cilvēki, tās visas ir emocijas, kas šo dienu padara īpašu, emocijas, kuras vajag saglabāt, lai vecumdienās var pārlapot albumu un par to pasmaidīt.

Kāzas tiek iemūžinātas reportāžas stilā , kā arī uzmanība tiek pievērsta jaunā pāra portretiem, kas atspoguļo šīs dienas emocijas.

Man būs patiess prieks iepazīt Jūs tuvāk, lai palīdzētu Jums justies brīvi un droši kāzu dienā, tādēļ ikvienam pārim, kas mani kā savu kāzu fotogrāfi visas dienas garumā, pirms kāzu foto sesija ( mīlas stāsts) ir bez maksas.

Bilžu saņemšana : Divas nedēļas pēc kāzām saņemsiet fotogrāfijas. Jūs saņemsiet DVD disku ar bildēm, kur būs gan augstas izšķirtspējas bildes drukai, gan mazākas izšķirtspējas bildes apskatei un publicēšanai internetā. Pēc jūsu vēlmes (par papildus samaksu) ir iespējams izveidot Jūsu kāzu fotogrāmatu ar īpašu bilžu izlasi.

Ja ir jautājumi, rakstiet: smartphoto@inbox.lv vai zvaniet Sandrai 26143783.


Adrese:
Vidzeme, Valmiera

Tel.: 26143783
E-Pasts: smartphoto@inbox.lv
Weblapa: http://thephotonuts.com